Mistrz Ślusarni w dziale Narzędziowni

Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.  jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

Opis stanowiska:

·         Kierowanie zespołem pracowników ślusarni w dziale narzędziowni

·         Nadzorowanie składania form wtryskowych produkowanych przez narzędziownie

·         Koordynowanie obsługi serwisowej form wtryskowych i oprzyrządowania do nich wg zasad TPM wynikających z filozofii Lean manufacturing

·         Kontrola jakości wykonywanych wyrobów i półwyrobów na zgodność z dokumentacja konstrukcyjno- technologiczną

·         Prowadzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej dla form i narzędzi

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria procesu , budowa maszyn)

·         Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcji lub utrzymania form wtryskowych

·         Znajomość filozofii i narzędzi Lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

·         Praktyczna znajomość zagadnień związanych z obróbką metali i budową form wtryskowych

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

·         Pracę w firmie dobrze zorganizowanej nastawionej na ciągłe doskonalenie

·         Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w ciekawych projektach

·         Pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres: rekrutacja@lamela.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. z siedzibą w Łowiczu."

Łowicz
rekrutacja@lamela.pl
Lokalizacja: łódzkie / Łowicz
Data publikacji: 2017-03-13
Data ważności: 2017-04-10