Monter instalacji przemysłowych - brygadzista

MPSYSTEM MARCIN STRÓŻYŃSKI

Firma MPSYSTEM zajmuje się montażem systemów centralnych podawania tworzyw , montażem silosów.
Nasze realizację to duże i małe firmy głównie na terenie Niemiec, Austrii, Słowacji oraz USA , Macedonii czy Serbii.
Działamy na terenie całej Europy, jesteśmy główną firmą montażową dla dużych producentów urządzeń do przetwórstwa tworzyw.
Budujemy dla firm z takich branż jak automotive, farmaceutyka czy opakowania spożywcze.

Opis stanowiska:

FIRMA MP SYSTEM INSTALACJE PRZEMYSŁOWE
POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO :

monter instalacji przemysłowych
- montaż systemów podawania tworzyw sztucznych i silosów

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy
Mile widziane:
- doświadczenie w ogólnej budowie maszyn i urządzeń przemysłowych
- praca na dużych obiektach (fabrykach)
- uprawnienia SEP
- uprawnienia na podnośnik nożycowy i wózek widłowy
- umiejętność pracy w zespole (3-4 osoby)

Oferujemy:

- praca w Polsce , ale przede wszystkim zagranicą (Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja)
- doświadczony zespół
- wyjazdy w formie delegacji (ok.1-2 tygodnie)
- noclegi w pokojach 1 osobowych
- dieta
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie / MOSINA
Data publikacji: 2020-10-12
Data ważności: 2020-11-09

TEL. 0048 603 177 204 MARCIN

TEL. 0048 605 668 994  PAULINA

MOSINA
Tel. +48605668994
MPSYSTEM.INFO.PL

Reportaże

Forum

Kamil24

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2020-10-28

Adam80

Własna firma produkcyjna 2020-10-24

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10