Operator Wtryskarki

GP Plast sp.z.o.o

Firma specjalizująca się przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska:

-znajomość przebiegu procesu produkcji detali z tworzyw sztucznych,

  • -wiedza z zakresu gatunku oraz właściwości tworzyw sztucznych,
  • -umiejętność samodzielnego uruchomienia procesu produkcji,
  • -prowadzenie działań korygujących i prewencyjnych,
  • -ustawienie i obsługa robotów oraz urządzeń peryferyjnych,
  • -współpraca z działem technologicznym i jakościowym.

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe,

  • -dobra organizacja pracy,
  • -samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • -odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na miejscu pracy,
  • zaangażowanie,
  • -umiejętność współpracy z innymi współpracownikami.

Oferujemy:

  • -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
  • -samodzielność i możliwość awansu,
  • -przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • -wsparcie doświadczonych współpracowników.

Kontakt:

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Morąg
Data publikacji: 2018-02-14
Data ważności: 2018-03-14

Morąg
Tel. 89 757 42 41