Operator linii do produkcji folii

GP People

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest firma z branży produkcyjnej, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

OPERATOR LINII DO PRODUKCJI FOLII

Opis stanowiska:

- nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcji folii
- kontrolowanie jakości wytworzonych wyrobów
- czyszczenie i konserwacja obsługiwanych urządzeń

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie na stanowisku operatora wtryskarki lub operatora produkcji folii
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i chęć do rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- stabilną pracę
- premie roczne
- pakiet medyczny

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań
Data publikacji: 2017-06-14
Data ważności: 2017-07-12
GP People
Poznań
www.gppeople.pl