Operator obrabiarek CNC

FORMES TOYS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją form do produkcji
elementów z tworzyw sztucznych oraz szkła. Zajmujemy się również
produkcją własnych produktów z tworzyw sztucznych w różnych branżach.
Posiadamy bazę maszyn i urządzeń do efektywnego wprowadzania nowych
rozwiązań w produkcji form i elementów pochodnych.

Opis stanowiska:

- Obsługa i programowanie obrabiarek CNC,
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyn,
- Kontrola bieżących parametrów urządzenia,
- Praca z rysunkiem technicznym,
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi,

- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji,
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC,
- podstawy obróbki skrawaniem,
- podstawy metrologii warsztatowej,
- podstawy rysunku 2D,
- dokładność i sumienność,
- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pomoc we wdrożeniu w zagadnienia firmy,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie 3000 - 4000 zł.,
- możliwość realizacji ciekawych projektów,
- wsparcie ze strony zespołu,

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Wręczyca Wielka
Data publikacji: 2017-09-13
Data ważności: 2017-10-11

umowa o pracę

FORMES TOYS
Wręczyca Wielka
Tel. 731 055 260
formestoys.pl