Operator wytłaczarek do produkcji folii

Biuro Handlu Zagranicznego "Inter-Tech" Sp. z o. o.

Firma Biuro Handlu Zagranicznego "Inter-Tech" Sp. z o. o. z wieloletnim doświadczeniem na rynku opakowań, klejów i taśm zatrudni osoby na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej

Opis stanowiska:

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych oraz parametrami procesów
  • Nadzór nad jakością wyrobu gotowego

Wymagania:

  • Wykształcenie odpowiadające w/w stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych będzie atutem
  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej wraz z charakterem pozwalającym na pracę zespołową
  • Dobry stan zdrowia
  • Chęć do pracy i podnoszenia  kwalifikacji zawodowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - z systemem premiowania !
  • Stabilne, dobre warunki zatrudnienia oraz możliwość wieloletniej współpracy
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym, przyjaznym zespole (bardzo mała rotacja pracowników w firmie)
  • Praca w systemie zmianowym

Kontakt:

Lokalizacja: małopolskie / Kraków
Data publikacji: 2020-08-20
Data ważności: 2020-09-17

Zainteresowanych proszę o kontakt i przesyłanie CV na adres:

m.iwicki@inter-tech.com.pl

Kraków

Reportaże

Forum

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10

Todarek12

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-09-07

Piotrekente

Czas cyklu 2020-09-01

Todarek12

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-08-26