Operator wytłaczarki do profili PCV

Top Oferta

OFITEX Poducent Profili z PCV

Firma OFITEX obecna jest na rynku od 22 lat. Jesteśmy czołowym producentem profili budowlanych i wykończeniowych z PCV w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

Operator maszyn do wytłaczania profili z PCV

Opis stanowiska:

- Obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania profili PCV ( uruchamianie, nadzór )

- Dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego

- Przeprowadzanie czynności pomocniczych związanych z procesem produkcji (zmiany asortymentu, mycie i konserwacja, drobne bieżące naprawy i modernizacje itp.).

- Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,

- Terminowa realizacja planów produkcyjnych dla obsługiwanych linii.

- Zgłaszanie, wdrażanie własnych projektów poprawiających funkcjonowanie produkcji

Wymagania:

-Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe/średnie.

- Doświadczenie przy wytłaczaniu PCV

- Wiedza z zakresu przetwórstwa PVC

- Zaangażowanie, sumienność i pracowitość

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

- Stałą pracę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

- Pracę w stabilnej firmie;

- Dogodny dojazd, blisko przystanek PKS

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Baniocha
Data publikacji: 2019-06-12
Data ważności: 2019-07-10

e-mail; biuro@ofitex.pl

tel 22 726 0022

Baniocha
Tel. 22 726 00 22