Papier - Regionalny Manager Sprzedaży

Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE

Międzynarodowa firma oferująca zaopatrzenie i wsparcie dla branży poligraficznej poszukuje odpowiednich kandydatów

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż dedykowanych rozwiązań w branży poligraficznej oraz rozwijanie kontaktów z klientami końcowymi na terenie województwa pomorskiego oraz częściowo sąsiednich – kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego

Wymagania:

OCZEKUJEMY doświadczenia handlowego w pokrewnych branżach – papierniczej/poligraficznej, opakowaniowej, maszyn i zaopatrzenia poligraficznego,  viscom itp.

Oferujemy:

OFERUJEMY szkolenia branżowe, autentyczną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji; etatowe warunki zatrudnienia wraz z systemem bonusowo-premiowym, samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  na adres: job@3pp.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Gdańsk
job@3pp.pl

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk
Data publikacji: 2017-04-11
Data ważności: 2017-05-09