Plastic Injection Expert – PPS/POM

Horyzont Doradztwo Personalne

Opis stanowiska:

We
are looking for a
Plastic Injection Expert who will define and manage the injection
process from the process concept until achieving industrialization goals.
Our client is an international automotive company.

Wymagania:

Oferujemy:

                    challenging
projects  - develop new processes for new
technology,

                    work in
dynamic and quick developing international company,

                    trainings,

                    life
insurance, health care, benefits systems.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Bielsko Biała
Data publikacji: 2017-09-13
Data ważności: 2017-10-11

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://rejestracja.hrcrm.pl/HT/3580 lub przesłanie aktualnego CV na adres cv@horyzont.pl

Bielsko Biała
www.horyzont.pl