Pracownik Serwisu-Elektryk-Automatyk

Muehsam - Elektromech Jan K. Muehsam i Wspólnicy Spółka Jawna

Od 1954 roku firma Muehsam uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu tworzyw sztucznych. W tym okresie dostarczyliśmy nasze maszyny i urządzenia do ponad 3 000 zakładów produkcyjnych. Współpracujemy z globalnymi koncernami i z polskimi zakładami przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Nasza firma opracowała i wykonała ponad 320 projektów systemów chłodzenia.
Nasz serwis systemów chłodzenia, znajduje się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Jest do dyspozycji naszych klientów przez 7 dni w tygodniu.

Opis stanowiska:

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do pracy na stanowisko: Pracownik Serwisu-Elektryk-Automatyk.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia technicznego z konieczną znajomością automatyki, elektroniki, elektryki, podstaw pneumatyki i hydrauliki
  • pełnej dyspozycyjności, praca na terenie całej Polski
  • komunikatywności, sumienności i samodzielności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

Zapewniamy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się branży
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2018-01-02
Data ważności: 2018-01-30

Oferty proszę kierować na adres: j.muehsam@muehsam.com.pl

Tel. +48 22 517 30 40
Fax. +48 22 517 30 54