Pracownik administracyjno-biurowy

Remplast Sp. z o.o.

Zajmujemy się przetwarzaniem jak i handlem tworzywami sztucznymi, głównie HDPE,LDPE,PE i PP. W naszej szerokiej bazie klientów mamy duże zapotrzebowanie na wszystkie rodzaje tworzyw sztucznych we wszystkich jakościach.

Opis stanowiska:

Firma Remplast Sp z o.o. ze Słubic woj. Lubuskie zatrudni na stanowisku "Pracownik administracyjno-biurowy" z podstawową znajomością języka Niemieckiego

Wymagania:

Do Twoich obowiązków należało będzie:

-Obsługa urządzeń biurowych

-Znajomość pakietu Microsoft Office

-Sporządzanie i składanie oficjalnych pism biurowych, wniosków, Pozwoleń.

-Umiejetnosc obracania sie i załatwiania spraw firmowych w urzedach Administracji Publicznej.

-Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji

-Przyjmowanie i wysyłanie dokumentów

-Przyjmowanie i wprowadzanie do prostego systemu księgowego Elisoft Firma faktur

-Wystawianie w tym samym systemie faktur VAT

-Kontakty z wybranymi Klientami i Dostawcami (również w jezyku Niemieckim)

-Znajomość branżyz zakresu:Recykling tworzyw sztucznych, Handel reglanulatami HDPE,LDPE,PP,PA,PET.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Elastyczny czas pracy na umowę o pracę, za uczciwe wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

-Służbowy telefon

Sienkiewicza 50A
69-100 Słubice

Słubice
Tel. +48601995097

www.remplast.pl

Lokalizacja: lubuskie / Słubice
Data publikacji: 2023-01-09
Data ważności: 2023-02-06