Pracownik produkcji, obsługa ekstrudera

Anplast ANNA KLIMCZYK

Opis stanowiska:

  • obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
  • załadunek i rozładunek towaru
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • dbanie o czystość maszyn i stanowiska pracy

Wymagania:

  • rzetelności i zaangażowania
  • chęci długoterminowej współpracy
  • samodzielności w działaniu
  • doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane
  • dodatkowy atut uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 3600 zł brutto
  • umowa o pracę
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Kontakt:

Lokalizacja: opolskie / opole
Data publikacji: 2019-03-03
Data ważności: 2019-03-17

zainteresowanych prosimy o zamieszczenie klauzuli :

bzymek@anplast.opole.pl

720 797 947

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

praca w opolu

opole
Tel. 720797947