Programista sterowników PLC

Apator Control Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji układów rozdzielczo-sterowniczych, oraz systemów automatyki napędowej. Jesteśmy firmą inżynieryjną, zajmującą ważną pozycję w krajowym przemyśle elektrotechnicznym. Należymy do grupy Apator, gwarantując klientom najwyższą jakość i profesjonalną obsługę.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, implementowanie, wdrażanie i uruchamianie systemów automatyki w oparciu o sterowniki PLC

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku Automatyka i robotyka, Elektrotechnika lub pokrewnym
  • Dobra znajomość programowania sterowników PLC
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Terminowość
  • Rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Aplikacje z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

ul. Polna 148

87-100 Toruń

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883.).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Toruń
Tel. +48 56 654 49 00
Fax. +48 56 654 49 03
rekrutacja.control@apator.com

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń
Data publikacji: 2017-02-01
Data ważności: 2017-03-01