Przedstawiciel Handlowy

Granulat - Chmielarz Sp.J.

Ponad 20 lat funkcjonowania na rynku utwierdziło nas w przekonaniu, że współpraca z Klientem to coś więcej niż tylko dystrybucja tworzyw sztucznych. Od początku naszej działalności w centrum uwagi był Klient – jego potrzeby i oczekiwania. Każde nowe przedsięwzięcie staraliśmy się zacząć od pytania jaka będzie faktyczna wartość dodana dla odbiorcy. Na tej bazie ugruntowały się nasze praktyki „dobrego dostawcy", czyli oferowanie produktów o wysokiej jakości, szacunek dla Klienta i jego czasu, uczciwość transakcji czy też rzetelność w obsłudze. A obok nich – polskie korzenie, tradycja, doświadczenie i kompleksowość – wartości, które determinują naszą codzienną działalność, i to na nich właśnie zbudowaliśmy sukces naszej firmy.

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • 2 magazyny w Polsce
  • Ponad 400 typów granulatu w ofercie
  • Ponad 3500 ton granulatu dostępnego od ręki
  • Ponad 2000 m2 powierzchni magazynowej
  • Własna flota transportowa
  • Ponad 20 pracowników
  • 8 mobilnych Doradców na terenie Polski
  • Laboratorium badania tworzyw i masterbatchy

Opis stanowiska:

O satysfakcji Klienta, czyli naszym sukcesie, decyduje w dużej mierze profesjonalnie przygotowany Zespół pracowników.

Zatrudniamy specjalistów, którzy będą potrafili odpowiedzieć na potrzeby Klienta na możliwie najwyższym poziomie i w możliwie najszerszym zakresie.

Nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę popartą doświadczeniem, ale również, co ważne, umiejętności pozwalające tę wiedzę wykorzystać z korzyścią dla Klienta.

Jeśli również Tobie przyświecają podobne cele i wartości, dołącz do naszego Zespołu!

Do obowiązków naszego Przedstawiciela Handlowego będzie należało:

  • Eksploracja rynku,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami naszej firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru surowców do produkcji,
  • Posprzedażowe wsparcie Klienta,
  • Realizowanie polityki i celów sprzedażowych firmy,
  • Monitorowanie działań konkurencji.

Poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży PTS,
  • Doskonałe zdolności interpersonalne,
  • Umiejętności korzystania z technik sprzedaży i negocjacji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dynamizm i kreatywności w działaniu,
  • Dokładność i sumienność,
  • Nastawienia na cele,
  • Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznej firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy,
  • Samodzielność działań,
  • Stabilne i korzystne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Częstochowa
Data publikacji: 2018-08-06
Data ważności: 2018-09-03

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, oraz listu motywacyjnego na adres: praca@granulat.com.pl

Częstochowa
www.granulat.com.pl

Forum

Polisiepropylen

Formowanie wtryskowe - pytanie do doświadczonych 2018-08-16

Syltul1

Problem z wtryskarka Stork 200_850 2018-08-09

Bobbin_22

Praca na wtryskarkach JSW 2018-08-08

Piotrzawadzinski

Domowe zalewanie elementu w twardej gumie 2018-08-07

Sosenka

Czas cyklu 2018-08-03

Reportaże