Przedstawiciel Handlowy

Granulat - Chmielarz Sp.j.

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów tworzyw sztucznych i masterbatchy, dostarczających od ponad 20 lat materiał do polskich przetwórców.

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • 2 magazyny w Polsce
  • Ponad 400 typów granulatu w ofercie
  • Ponad 3000 ton granulatu dostępnego od ręki
  • Ponad 4000 m2 powierzchni magazynowej
  • Własna flota transportowa
  • Ponad 20 pracowników
  • 7 mobilnych Doradców na terenie Polski
  • Laboratorium badania tworzyw i masterbatchy

Opis stanowiska:

O satysfakcji Klienta, czyli naszym sukcesie, decyduje w dużej mierze profesjonalnie przygotowany Zespół pracowników.

Zatrudniamy specjalistów, którzy będą potrafili odpowiedzieć na potrzeby Klienta na możliwie najwyższym poziomie i w możliwie najszerszym zakresie.

Nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę popartą doświadczeniem, ale również, co ważne, umiejętności pozwalające tę wiedzę wykorzystać z korzyścią dla Klienta.

Jeśli również Tobie przyświecają podobne cele i wartości, dołącz do naszego Zespołu!

Do obowiązków naszego Przedstawiciela Handlowego będzie:

  • Eksploracja rynku,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami naszej firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru surowców do produkcji,
  • Posprzedażowe wsparcie Klienta,
  • Realizowanie polityki i celów sprzedażowych firmy,
  • Monitorowanie działań konkurencji.

Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży PTS,
  • Doskonałe zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność korzystania z technik sprzedaży i negocjacji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dynamizm i kreatywności w działaniu,
  • Dokładność i sumienność,
  • Nastawienie na cele,
  • Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznej firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy,
  • Samodzielność działań,
  • Stabilne i korzystne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Częstochowa
Data publikacji: 2019-02-20
Data ważności: 2019-03-20

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

praca@granulat.com.pl

Częstochowa
Tel. 34 361 92 93
www.granulat.com.pl

Reportaże

Forum

Fallenq

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-03-14

Slawekslawomir

Aglomeracja- źródła 2019-03-13

Jowizna89

Opłacalność przewijania folii stretch 2019-03-12

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2019-02-21

Akino31

Własna firma produkcyjna 2019-01-30