Przedstawiciel Handlowy / Sales Manager (m/k)

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.  W związku z rozwojem i otwarciem nowego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie i nadzór projektów sprzedaży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Bezpośrednie spotkania z klientami oraz prezentacja oferty firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami firmy
  • Analiza rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i możliwości współpracy z nowymi klientami firmy

Wymagania:

Wymagania / oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych lub innych
  • Znajomość technik wytłaczania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysokie umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone cele sprzedażowe firmy
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z nr. ref. PH/03/17 w tytule wiadomości na adres biuro@1plastcompany.pl

Poznań
biuro@1plastcompany.pl

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań
Data publikacji: 2017-03-14
Data ważności: 2017-04-11