Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.

1.PLASTCOMPANY
POLSKA Sp. z o.o.
jest wyłącznym
przedstawicielem renomowanych producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw
sztucznych na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.

Opis stanowiska:

- Prowadzenie i nadzór projektów sprzedaży maszyn do
przetwórstwa i obróbki tworzyw sztucznych z segmentu premium

- Bezpośrednie spotkania z klientami oraz prezentacja
oferty firmy

Doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych
potrzeb klienta

- Prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizacja
planów sprzedażowych

- Budowanie i podtrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami
firmy

- Analiza rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych i
możliwości współpracy z nowymi klientami firmy

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży maszyn do przetwórstwa
tworzyw sztucznych
lub z innej branży przemysłowej

- Wykształcenie techniczne

- Łatwość w
nawiązywaniu kontaktów biznesowych

- Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na
poziomie komunikatywnym,

- Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy,

- Dobra znajomość pakietu MS Office,

- Prawo
jazdy kat. B

- Zaangażowanie
i odpowiedzialność za powierzone cele sprzedażowe firmy

Oferujemy:

-Stabilne
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych
kwalifikacji i osiąganych wyników

- Szkolenia techniczne i sprzedażowe u
naszych partnerów

- Możliwość współuczestniczenia w rozwoju i
budowaniu sukcesu firmy

- Samodzielne i
odpowiedzialne stanowisko

- Przyjazną
atmosferę w pracy

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Poznań
Data publikacji: 2017-06-14
Data ważności: 2017-06-28

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z nr. ref. PTH/06/17 w tytule wiadomości na adres biuro@1plastcompany.pl

Poznań
www.1plastcompany.pl