Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Teknika S.A.

TEKNIKA SA od 1998 roku jest liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych technologii i największym dostawcą nowoczesnych maszyn i urządzeń w Polsce dla takich branż jak: produkcja wyrobów z drewna i płyt drewnopochodnych, obróbka szkła, kamienia i tworzyw sztucznych, a także cenionym dostawcą narzędzi.

Opis stanowiska:

  • rozwój powstającej sieci sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku
  • bieżące weryfikowanie potencjału rynku klientów
  • kreowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie działań mających na celu rozwój sprzedaży
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • nawiązywanie kontaktów i organizacja współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi
  • uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach na terenie kraju i za granicą

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość maszyn do obróbki tworzyw sztucznych
  • znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego
  • znajomość rynku tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę medyczną
  • karnet open na siłownie Calypso
  • przyjazną atmosferę

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Warszawa
Data publikacji: 2019-03-25
Data ważności: 2019-04-22

Telefoniczny, e-mail

ul. Ruczaj 98, 02-997 Warszawa
Tel. 798 712 043

Warszawa
Tel. 798712043

Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-10-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28