Przedstawiciel techniczno-handlowy

Labotek Polska

Labotek Polska jest
wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim, czeskim i słowackim znanego i
cenionego za jakość i niezawodność duńskiego producenta urządzeń peryferyjnych
– firmy Labotek A/S. Labotek w swojej
ofercie posiada między innymi centralne systemy suszenia i transportu,
indywidualne podajniki próżniowe oraz suszarki do tworzyw sztucznych. Reprezentujemy
również firmę TSM Control
Systems
 producenta
dozowników grawimetrycznych, firmę Fratelli Virginio
oferującą młyny stanowiskowe, szeroką gamę przenośników taśmowych oraz
zbiorniki i silosy mieszające. Pulsotronic
GmbH & Co. KG
 jest producentem elektronicznych separatorów i
detektorów metali. Firma Helios
System GmbH
 oferuje automatyczne stacje do rozładunku Big-Bag oraz
Oktabin. Francuska firma S.I.S.E jest
producentem kontrolerów systemów gorąco kanałowych, termostatów wodnych i
olejowych do podgrzewania np. form wtryskowych.

Opis stanowiska:

         - Budowanie i
realizacja strategii sprzedażowej produktów

   - Poszukiwanie nowych oraz obsługę
dotychczasowych klientów.

- Uczestnictwo w targach branżowych w kraju i za granicą

         - Techniczne
wsparcie w zakresie doboru maszyn i urządzeń

Wymagania:

        - Znajomość języka angielskiego w stopniu
komunikatywnym

      - Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

      - Komunikatywność

      - Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – prawo
jazdy kat. B

      - Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na
samodzielnym stanowisku

  - Możliwość rozwoju zawodowego

         - Szkolenia  za granicą

         - Przyjazną
atmosferę pracy

         - Motywujący
system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą

   - Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2018-06-14
Data ważności: 2018-06-28

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres grzegorz@labotek.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

www.labotek.pl