Sales Director (paperboard)

5JOBS Rekrutacje Branżowe - druk, design, pos, opakowania i tworzywa sztuczne

Zachodnia firma, część międzynarodowej organizacji, oczekuje kandydatów zamieszkałych na terenie Polski

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym samodzielnym (niekierowniczym) stanowisku i raportująca bezpośrednio do Zarządu w Polsce będzie odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą kartonu na terenie Polski. Możliwe jest rozszerzenie obszaru działania o niektóre kraje sąsiednie

Wymagania:

OCZEKIWANIA

- doświadczenie B2B w obszarze kartonu/tektury
- dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do podróży w Polsce i Europie 5/7 (stały kontakt z zagranicznymi producentami)

Oferujemy:

OFERUJEMY dobre, etatowe warunki zatrudnienia, pracę w międzynarodowym środowisku, samochód służbowy

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2019-02-05
Data ważności: 2019-03-05

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) podając nazwę stanowiska w temacie e-maila, na adres – job@5jobs.pl – wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

www.5jobs.pl