Specjalista ds. Form Wtryskowych

Talent Partners

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale
znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska
średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić
rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów,
managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów
osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie
kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Opis stanowiska:

Dla naszego
Klienta – stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z
siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Miejsce
pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SFW/8106

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji do
    przeprowadzania napraw i modyfikacji form,
  • dobór metod wykonywania napraw,
  • jakościowa ocena i
    kwalifikowanie wykonywanych napraw,
  • nadzór nad prowadzonymi
    naprawami i modyfikacjami,
  • rozwiązywanie bieżących
    problemów związanych z procesem wtrysku,
  • tworzenie oraz nanoszenie zmian
    w kartach przeglądowych narzędzi,
  • współpraca z firmami
    zewnętrznymi  - zlecanie wykonywania
    części zamiennych,
  • zamawianie materiałów w
    zakładowym systemie zakupowym,
  • udział w spotkaniach zespołów
    zajmujących się analizą bieżących problemów oraz reklamacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
    (preferowane techniczne),
  • znajomość programów CAD,
  • dobra znajomość rysunku
    technicznego,
  • umiejętność modelowania
    elektrod miedzianych/grafitowych,
  • umiejętność opracowywania
    technologii do przeprowadzania modyfikacji form wtryskowych,
  • doświadczenie w pracy na
    podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka
    angielskiego.

Mile widziane:

  •         znajomość
    procesu wtrysku,
  •         znajomość
    podstaw mechaniki i elektryki.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej,
    dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w
    oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w
    oparciu o system szkoleń.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza
Data publikacji: 2018-06-27
Data ważności: 2018-07-25

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 307 17 00