Starszy konstruktor

Biuro konstrukcyjne PawForm

Biuro konstrukcyjne PawForm oferuje:

- konstrukcję form wtryskowych i produktów

- budowę form wtryskowych

- symulację wtrysku

Opis stanowiska:

Nadzór nad projektami form wtryskowych, współpraca z młodszym konstruktorem realizującym dany projekt.

Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów dotyczących danego projektu.

Udział w projektach na terenie Polski oraz w innych krajach, gdzie będą budowane formy.

Wymagania:

- duże doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych

- znajomość technologii wykonania narzędzi

- znajomość technologii wtrysku

- język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem

Oferujemy:

Umowę o pracę.

Kontakt:

Lokalizacja: łódzkie / Łódź
Data publikacji: 2017-06-26
Data ważności: 2017-07-24

E-mail na adres biuro@pawform.pl

Łódź
Tel. +48 42 230 25 82
www.pawform.pl