Technolog

Plast Service Pack Sp. z o.o.

Firma produkująca opakowania z tworzyw sztucznych

Opis stanowiska:

- organizowanie i kontrolowanie procesu produkcji od strony technicznej oraz tworzenie kart technologicznych asortymentu, wyrobu,
- kontrola stanu technicznego maszyn (wtryskarek) , form wtryskowych i urządzeń,
- wdrażanie nowego sprzętu i nowych technologii,
- prowadzenie ewidencji przeglądów, serwisów technicznych maszyn, form wtryskowych i urządzeń,
- ustawianie procesów produkcyjnych i wprowadzanie danych do kart technologicznych.

Wymagania:

Wykształcenie - min. średnie techniczne.

Oferujemy:

Umowę o pracę

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Kolonia Warszawska
Data publikacji: 2019-03-05
Data ważności: 2019-04-02

Telefon, e-mail

Kolonia Warszawska
Tel. 601 964 744