Technolog Procesu

Domino Polska

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją opakowań z folii polietylenowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

- Prowadzenie prób technologicznych i zarządzenie dokumentacją z powyższych obszarów- Odpowiedzialność za prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych wyrobów
- Rozwiązywanie problemów technologicznych oraz udział w procesie kalkulacji cen wyrobów
- Wspieranie i optymalizacja procesu produkcji poprzez dobór odpowiednich surowców, komponentów i parametrów przetwarzania

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub podobnym w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji opakowań z folii
- Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe (techniczne lub chemiczne)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia
- Możliwość realnego rozwoju zgodnie z osobistymi kompetencjami
- Przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym środowisku

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Środa Wielkopolska
Data publikacji: 2017-11-13
Data ważności: 2017-12-11

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:
a.hejzner@dominopolska.pl

Środa Wielkopolska
Tel. 795163599