Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Decora S.A.

Jesteśmy doświadczoną firmą produkcyjną z wieloletnią tradycją na rynku polskim i europejskim.

Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych technologią wytłaczania.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
  • technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych,
  • nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych,
  • aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi,
  • optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych, technologicznych i jakościowych
  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji,

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe techniczne lub  chemiczne – preferowany kierunek: Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • doskonała znajomość technologii tworzyw sztucznych
  • minimum 5-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • zdolność do aktywnego wspierania utrzymania ruchu, produkcji i jakości w zakresie procesu wytłaczania (szkolenia, dokumentacja)
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • efektywna realizacja zadań i osiąganie celów, dynamizmu w działaniu

Warunkiem koniecznym do rozpatrywania kandydatury jest znajomość procesów wytłaczania!!

Oferujemy:

W zamian za solidną pracę oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Środa Wielkopolska
Data publikacji: 2017-12-04
Data ważności: 2018-01-01

Aplikuj do nas poprzez formularz rekrutacyjny:

Decora S.A.
Środa Wielkopolska
Tel. 612864218
decora.pl