Technolog Tektury i Opakowań

5JOBS Rekrutacje Branżowe

Producent tektury litej i opakowań na Śląsku o ustabilizowanej pozycji
na rynku krajowym i zagranicznym, poszukuje odpowiedniego kandydata na
stanowisko:

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg i optymalizację procesu produkcyjnego tektury litej i opakowań

Wymagania:

Oczekujemy znajomości technologii produkcji papieru / tektury

Możliwe jest zatrudnienie absolwenta studiów na kierunku papiernictwo i poligrafia oraz pokrewnych

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w firmie rozwijającej potencjał produkcyjny, szkolenia i
rozwój zawodowy, dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagradzania

Kontakt:

Lokalizacja: opolskie / Opole
Data publikacji: 2018-10-08
Data ważności: 2018-11-05

\KONTAKT:

CV ew. wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Opole
www.5jobs.pl