Technolog ds. ekstruzji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • monitorowanie i poprawa parametrów technicznych maszyn używanych w dziale ekstruzji
  • realizacja celów wyznaczonych przez Plant Managera
  • proponowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji
  • współpraca z pracownikami produkcji w celu podnoszenia efektywności produkcji
  • współpraca z działem jakości w celu zapewnienia osiągnięcia wymaganego poziomu jakości produktów
  • bycie ekspertem w dziedzinie technologii ekstruzji
  • szkolenie operatorów produkcji
  • przeprowadzanie analizy wykonalności nowych produktów oraz wprowadzanie ich do produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy przy ekstruzji wielowarstwowych folii laminowanych z PET/PE
  • bardzo dobra znajomość technologii ekstruzji w produkcji folii
  • mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się produkcją opakowań dla branży spożywczej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • bezpłatna opieka medyczna
  • pakiet świadczeń socjalnych

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań
Data publikacji: 2018-10-05
Data ważności: 2018-11-02

Prosimy o aplikację poprzez formularz:

Poznań
Tel. 695 951 779