Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych

HLT Sp. z o.o.

HLT Sp. z o.o. jest liderem w branży oświetlenia do mebli i wnętrz. Istniejemy na rynku od 1996 roku i uważamy, że wieloletnie doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, jednak uważamy, że każdy dzień bez kroku w przód, to krok w tył, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie.

Opis stanowiska:

  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących wyrobach,
  • tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, raporty),
  • wsparcie produkcji podczas wdrażania projektu,
  • opracowywanie procesu produkcyjnego
  • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów,
  • uczestniczenie w pracach rozwojowych dotyczących nowych maszyn, narzędzi i wyposażenia maszyn

Wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

wykształcenie wyższe techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, wtryskiwaniem i wytłaczaniem tworzyw, budową maszyn produkcyjnych

znajomość branży tworzyw sztucznych

wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu wtryskiwania i wytłaczania tworzyw sztucznych

wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu ustawienia parametrów wtrysku i wytłaczania

wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali z tworzyw sztucznych

dobra znajomość rysunku technicznego i programów 3D CAD

znajomość języka angielskiego

sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji od 4000,00 zł do 4600,00 zł brutto + premia
  • miła atmosfera pracy
  • możliwość szkoleń, rozwój zawodowy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na stanowisko, proszone są o wysyłanie aplikacji (List motywacyjny + C.V.) na adres mailowy:  whadala@design.org.pl z dopiskiem „technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych)

Kontakt : Wioleta Hadała  tel. +48 77 40 92 180

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883
z póżn. zm. )

Głuchołazy
Tel. 77 40 92 180
whadala@design.org.pl

Lokalizacja: Cała Polska / Głuchołazy
Data publikacji: 2017-02-15
Data ważności: 2017-03-01