Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Reuss-Seifert

Reuss-Seifert jest niemiecką, wiodącą firmą w dziedzinie akcesoriów budowlanych z ponad 100-letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.

Główna siedziba Reuss-Seifert znajduje się obecnie w Niemczech, a wiosną tego roku firma rozpoczyna produkcję w Nowej Soli, gdzie zatrudni około 250 pracowników.

Opis stanowiska:

·         Nadzorowanie pracy maszyn wtryskowych

·         Ustawianie i regulacja maszyn wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym

·         Definiowanie i określanie ustawień tam gdzie jest to konieczne

·         Wstępna kontrola produkowanych detali

·         Identyfikacja i zgłaszanie problemów z maszynami osobie nadzorującej

·         Udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

·         Udział we wdrażaniu nowych produktów, narzędzi oraz sprzętu

·         Udział w regularnych spotkaniach zespołu

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

·         Doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych

·         Doświadczenie w pracy z maszynami Arburg, Feromatik, Boy, robotami Kuka

·         Zaangażowanie, chęć nauki, systematyczność i umiejętność pracy w zespole

·         Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

·         Gotowość do wyjazdu na kilkutygodniowe szkolenie do Niemiec

·         Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Oferujemy:

·         Możliwość zdobycia doświadczenia

·         Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

·         Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby proszę przesłać na adres: paulina.nowak@randstadsourceright.pl

W temacie wiadomości podając nazwę stanowiska lub nr ref.: S/02/2017.

Nowa Sól
Tel. +48 501 325 128
paulina.nowak@randstadsourceright.pl

Lokalizacja: Cała Polska / Nowa Sól
Data publikacji: 2017-03-17
Data ważności: 2017-04-14