Ustawiacz wtryskarek

HLT Sp. z o.o.

HLT Sp. z o.o. jest liderem w branży oświetlenia do mebli i wnętrz. Istniejemy na rynku od 1996 roku i uważamy, że wieloletnie doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, jednak uważamy, że każdy dzień bez kroku w przód, to krok w tył, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie.

Opis stanowiska:

  • obsługa wtryskarek, w tym przygotowanie do pracy i ustawienie procesów produkcyjnych
  • montaż i demontaż form wtryskowych
  • ustawienie parametrów maszyny
  • monitorowanie i korygowanie parametrów procesu
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych przy uruchomieniu i w trakcie produkcji
  • usuwanie drobnych awarii urządzeń związanych z produkcją
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej
  • przeprowadzanie szkoleń operatorów z zakresu obsługi maszyn

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu ustawienia parametrów wtrysku
  • podstawowa wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali z tworzyw sztucznych
  • gotowość do pracy trzyzmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (wynagrodzenie
    2800,00 - 3200,00 brutto + premia)
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • miła atmosfera pracy
  • możliwość szkoleń, rozwój zawodowy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na stanowisko, proszone są o wysyłanie aplikacji (List motywacyjny + C.V.) na adres mailowy:  whadala@design.org.pl z dopiskiem „ustawiacz wtryskarek”.

Kontakt : Wioleta Hadała  tel. +48 77 40 92 180

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883
z póżn. zm. )

Głuchołazy
Tel. 77 40 92 180
whadala@design.org.pl

Lokalizacja: Cała Polska / Głuchołazy
Data publikacji: 2017-02-15
Data ważności: 2017-03-01