Tworzywa Sztuczne w Przemyśle


[foto] Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy tworzeniu dwumiesięcznika, którego celem jest rzetelne informowanie o nowościach, sprawdzonych produktach i technologiach, liderach w naszej branży i jej najistotniejszych problemach. Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się stworzyć najbardziej poczytną gazetę w kraju. Dlatego zapraszamy do regularnej współpracy z czasopismem „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle" i przy tworzeniu uzupełniającej papierowe wydanie strony internetowej www.tworzywasztuczne.biz.

Z każdym numerem dwumiesięcznika ukazywać się będzie dodatek tematyczny związany m.in. z budownictwem, automatyką, kompozytami, opakowaniami i ekologią.

Zamieszczając reklamę, gratis otrzymacie Państwo miejsce na artykuł. Wszystkim firmom proponujemy bezpłatne zamieszczenie informacji w dziale „aktualności" (1500 znaków + zdjęcie). Ponadto zapraszamy Państwa do przesyłania wiadomości dotyczących ważnych wydarzeń w przedsiębiorstwach, które zamieścimy w dziale "Z kraju i ze świata". Planowany nakład to 2500 egzemplarzy, a na targi PLASTPOL 5000 egz.

Odbiorcami dwumiesięcznika „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle" są przede wszystkim praktycy, na co dzień związani z branżą tworzyw sztucznych: przetwórcy, producenci, dystrybutorzy, projektanci, kadra uczelni technicznych i studenci. Tytuł rozprowadzany jest przez prenumeratę, wysyłkę rotacyjną oraz na branżowych targach, seminariach i konferencjach.

Serdecznie zapraszamy do prenumeraty.

Więcej informacji na temat czasopisma pod numerem tel./fax: 32 733 18 01,
lub
e-mail: redakcja@tworzywasztuczne.biz


Zespół Redakcyjny