Data:
-
Miejsce:
Hotel Gorczowski , ul. Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów, Polska
Organizator:
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników ul. Chorzowska 50A, 44-100 Gliwice
Tel.:
+48 32 231 90 41 i 42; +48 575 4
Fax:
+48 32 231 26 74
www:
www.impib.pl
e-mail:
b.swinarew@impib.pl
Zarezerwuj hotel

Konferencje ACT organizowane są w cyklu dwuletnim od roku 1995 i są ważnym wydarzeniem na terenie naszego kraju, które na stałe weszło do kalendarza spotkań naukowo-technicznych, poświęconych najnowszym zagadnieniom i osiągnięciom z zakresu farb i lakierów.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii otrzymywania powłok ochronnych, bardziej przyjaznych dla środowiska, jak również stworzenie płaszczyzny współpracy między Europą Wschodnią, Środkową i Zachodnią w dziedzinie rozwoju farb i lakierów oraz pomiędzy nauką i przemysłem.

Komitet Organizacyjny Konferencji "Advances in Coatings Technology - ACT '20" zaprasza prelegentów ze znaczących laboratoriów i przedsiębiorstw, reprezentujących producentów surowców do farb, wytwórców farb oraz aparatury do ich produkcji, jak również przedstawicieli środowisk akademickich i badawczo-rozwojowych.

W latach ubiegłych obserwowano zrównoważoną ilość wystąpień pochodzących z wiodących firm działających w branży farb i lakierów oraz ośrodków akademickich i naukowo-badawczych.