Arburg Techology Days 2012 - Lossburg, Niemcy ,
Siedziba firmy ARBURG w Lossburgu

Tel.:
+48 22 7238650
Fax:
+48 22 7238297
www:
www.arburg.com
e-mail:
monika_sypniewska@arburg.com
Dni Otwarte Arburg to cykliczna impreza organizowana każdego roku przez tego renomowanego producenta wtryskarek. Jej cel jest prosty: pokazać najnowsze osiągnięcia firmy, która od lat wyznacza trendy w rozwoju światowej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nie inaczej będzie i w tym roku. W Lossburgu - niemieckim mieście, gdzie firma ma siedzibę - nie zabraknie pokazu pracy maszyn, omówienia innowacyjnych technologii wtrysku, specjalistycznych wykładów prowadzonych przez ekspertów. Ponadto wydarzenie będzie okazją do spotkania profesjonalistów z całego świata. Spodziewanych jest bowiem ponad 4 tys. gości.

W trakcie Dni Otwartych prezentowane będą najnowsze osiągnięcia firmy ARBURG i aktualne trendy rozwoju przetwórstwa tworzyw sztucznych. Eksponowane będą niemal wszystkie technologie wtrysku, wiele przykładów wyposażenia specjalnego i urządzeń peryferyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

  Przedstawiciel :
ARBURG Polska Sp. z o.o.

ARBURG Polska Sp. z o.o.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis