Data:
-
Miejsce:
Lizbona, Portugalia ,

Organizator:
MPM Productivity Management Sp. z o.o., ul. Zagrodnicza 20, 61-654 Poznań, Polska
Tel.:
+48 61 82 09 465
Fax:
+48 61 82 09 464
www:
www.scmteam.pl
e-mail:
szkolenia@mpm24.com

GLOBAL CHALLENGE – THE FRESH CONNECTION 2017

Global Challenge to międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection (TFC). Innowacyjna symulacja "web-based business" angażuje uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection), produkującym soki owocowe.

Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami, z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i operacje.


Z CZYM MIERZĄ SIĘ ZESPOŁY?

Wirtualna firma stoi w obliczu spadku wydajności. Kierownictwo firmy musi jak najszybciej wydostać ją z kłopotów. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa.

W miarę jak symulacja ewoluuje, staje się jasne, że strategia łańcucha dostaw jest podstawą sukcesu - działania i decyzje w poszczególnych działach powinny być do niej dopasowane. O zwycięstwie decyduje wygenerowanie najlepszego zwrotu z inwestycji (ROI) poprzez zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności i celów swojego zespołu.

Rozpoczęcie: 27 III-14 IV 2017 - ETAP I

24 IV-2 VI 2017 - ETAP II

Finał w Lizbonie: 28 IX 2017

Podróż oraz pobyt drużyny w Lizbonie, która wygra krajowe eliminacje, są pokrywane przez polskiego przedstawiciela organizatora, firmę MPM Productivity Management.


Fresh Connection 2017