Data:
-
Miejsce:
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn Polska

Organizator:
Warsaw Expo - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, 05-830 Wolica 114D ,Polska
Tel.:
+48 518 739 124
www:
industryweek.pl
e-mail:
info@warsawexpo.eu

WARSAW INDUSTRY WEEK - branża maszynowa w nowej odsłonie!

Gdzie można nawiązać cenne kontakty, szukać przemysłowego partnera, znaleźć optymalną ofertę dla Twojej firmy? Odpowiedzią jest WARSAW INDUSTRY WEEK - największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna. Optymalna lokalizacja, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, specjalistyczne strefy wystawiennicze, profesjonalne sektory tematyczne - to wszystko, by na 3 dni WARSAW EXPO nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

Co wyróżnia nasze targi?

Chcemy, aby nasza wystawa sprostała potrzebom klientów, którzy oczekują od imprezy wszechstronności, kompleksowości i dostępności. Warsaw Industry Week skupi w jednym miejscu wszystkie branże związane z biznesem maszynowym. Niemożliwe? Posiadamy 143 000 m kw. wewnętrznej powierzchni oraz 6 nowoczesnych hal. Dzięki temu jesteśmy na pierwszym miejscu pod względem wielkości wśród centrów targowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Strefa młodego inżyniera

Młodzi naukowcy odnoszą sukcesy w Polsce, wygrywają międzynarodowe konkursy, mają genialne pomysły i plany na przyszłość. Jesteśmy z tego dumni i świadomi potencjału jaki w nich drzemie. Dlatego chcemy ułatwić im pierwsze kroki w drodze do kariery. Podczas INDUSTRY WEEK stworzymy strefę kooperacyjną Młodego inżyniera, w której studenci będą mogli zaprezentować swoje projekty, osiągnięcia oraz spotkać się z potencjalnymi pracodawcami. Co więcej, przygotujemy konkurs "Walcz o staż" - nagrodą główną będzie płatny staż u jednej z firm, związanej z branżą maszynową.

Spotkaj rekiny biznesu

Branża przemysłu związana z maszynową obróbką metalu, tworzyw i drewna należy do najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce. Fabryki tych firm rozsiane są po całej Polsce. Jednak wszyscy kluczowi gracze mają swoje siedziby w Warszawie. To element wyróżniający nasze targi spośród innych o podobnej tematyce. Na WARSAW INDUSTRY WEEK spotkają się najważniejsze osoby z rynku przemysłowego. Zapraszamy na targi WARSAW INDUSTRY WEEK, które odbędą się od 14 do 16 listopada 2017 r. w Warsaw Expo.

Poprzednie edycje