Data:
-
Miejsce:
Mediolan, Włochy
Organizator:
MPM Productivity Management ul. Zagrodnicza 20 61-654 Poznań
Tel.:
61 82 09 465
www:
mpm24.com
e-mail:
szkolenia@mpm24.com
Zarezerwuj hotel

Global Challenge - SCM - The Fresh Connection 2018

Global Challenge to międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection (TFC). Innowacyjna symulacja ”web-based business” angażuje uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection), produkującym soki owocowe.

Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami, z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i operacje.

Z czym mierzą się zespoły?

Wirtualna firma stoi w obliczu spadku wydajności. Kierownictwo firmy musi jak najszybciej wydostać ją z kłopotów. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa.

W miarę jak symulacja ewoluuje, staje się jasne, że strategia łańcucha dostaw jest podstawą sukcesu – działania i decyzje w poszczególnych działach powinny być do niej dopasowane. O zwycięstwie decyduje wygenerowanie najlepszego zwrotu z inwestycji (ROI) poprzez zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności i celów swojego zespołu.

Podróż oraz pobyt drużyny w Lizbonie, która wygra krajowe eliminacje, są pokrywane przez polskiego przedstawiciela organizatora, firmę MPM Productivity Management.

Organizator: MPM Productivity Management