PSE Europe 2019

2 Międzynarodowe Targi Poliuretanu PSE Europe 2019

Data:
-
Miejsce:
MOC Veranstaltungscenter München, Messegelände, 81823 München, Niemcy
Organizator:
Mack Brooks Exhibitions Ltd PSE Europe Romeland House, Romeland Hill St Albans, AL3 4ET UK
Tel.:
+44 1727 814 400
Fax:
+44 1727 814 401
www:
www.pse-europe.com
e-mail:
info@pse-europe.com
Zarezerwuj hotel

Podczas 2. Międzynarodowych Targów Poliuretanu PSE Europe 2019, które odbędą się w dniach 26 – 28 marca 2019 w Centrum Wystawowym w Monachium, firmy z całego świata ponownie zaprezentują całkowity łańcuch produkcyjny poliuretanu.

W 2019 roku, podczas drugiej edycji wysoko wyspecjalizowanej wystawy PSE Europe zostaną ponownie zaprezentowane innowacje oraz rozwiązania w szybko rozwijającej się branży poliuretanu.

Dzięki lokalizacji w jednym z krajów, który przoduje w użyciu poliuretanu w Europie, PSE stanowi centralny i międzynarodowy rynek dla producentów surowców oraz materiałów pomocniczych, jak również dla producentów maszyn i systemów. W trakcie targów, wystawcy będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt ze zwiedzającymi, którzy reprezentują wiele różnych sektorów przemysłowych oraz zaprezentować swoje indywidualne rozwiązania dotyczące poliuretanu. Zwiedzający są przedstawicielami między innymi przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego, elektrycznego i elektronicznego, przemysłu opakowań, produkcji mebli i materaców, sportu i rekreacji, wytwarzania powłok ochronnych i sprzętu medycznego.

Bogata oferta seminariów umożliwi dostęp do najnowszych trendów, innowacji i technologii w przemyśle poliuretanowym.

Bezpłatne zaproszenie na seminaria jest skierowane zarówno do zwiedzających jak i wystawców PSE Europe 2019.

W specjalnie przygotowanym miejscu, wystawcy mają wyjątkową szansę, aby połączyć teorię z praktyką oraz ułatwić zwiedzającym lepsze zrozumienie sposobu w jaki rozwiązania poliuretanowe mogą stać się rzeczywistością.


Ponieważ innowacja zaczyna się od insipracji, wykorzystaj szansę, aby nawiązać nowe relacje biznesowe, zostań wystawcą na PSE Europe oraz uzyskaj miejsce w Strefie Demonstracyjnej / Feature Area znajdującej się w hali wystawowej.