Data:
- PLAST-EURASIA-ISTANBUL
Miejsce:
Tüyap Fair and Convention Center, Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece, 34500 Istanbul, Turcja

Organizator:
Tüyap Fair and Convention Center, Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece, İSTANBUL, TR
Tel.:
+90 212 867 11 11
Fax:
+90 212 886 94 04
www:
plasteurasia.com
e-mail:
info@plasteurasia.com

Organizowane corocznie przez Tüyap we współpracy z PAGEV (Turkish Plastics Industry Foundation) targi Plast Eurasia, odbędą się w dniach 6-9 grudnia 2017 r. w Centrum Kongresowo-Konferencyjnym Targów w Tüyap.

Targi Plast Eurasia Istanbul oferują najwyższą jakość profesjonalistom branży tworzyw sztucznych z 27-letnim doświadczeniem i najwyższą wartością w branży, kierując się tą zasadą ochrony wartości.

W ramach targów zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i innowacje w zakresie maszyn do produkcji tworzyw sztucznych, chemikaliów, surowców, przemysłu maszynowego, urządzeń grzewczych i sterujących, form, hydrauliki i pneumatyki, recyklingu.

Targi Plast Eurasia 2016 zgromadziły 957 przedstawicieli firm i firm z 41 krajów oraz 48 725 profesjonalnych gości z 84 krajów. W jej składzie znalazły się komitety ds. zamówień publicznych z 26 krajów, w tym z Azerbejdżanu, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Egiptu, Gruzji, Grecji, Iranu, Iraku, Jordanii, Kazachstanu, Kosowa, Libanu, Macedonii, Mołdawii, Maroka, Palestyny, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowenii, Sudanu, Syrii, Tadżykistanu, Ukrainy i Uzbekistanu.

Zwiedzający pochodzili głównie z Iranu, Algierii, Bułgarii, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Ukrainy, Azerbejdżanu, Maroka i Niemiec. Zwiedzający według branż: tworzyw sztucznych, opakowań, surowców, maszyn, przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, form, recyklingu itp. Jak wynika z wyników ankiety przeprowadzonej wśród zwiedzających: 95% z nich poleca targi swoim kolegom, a 74% z nich stwierdziło, że nawiązało nowe kontakty na targach.