Data:
-
Miejsce:
Tangla Hotel, Avenue Emmanuel Mounier 5, 1200 Bruksela, Belgia
Organizator:
Plastics Recyclers Europe (PRE) , Avenue de Cortenbergh 71, 1000 Brussels, BE
Tel.:
+32 273 963 74
www:
www.plasticsrecyclersam.org
e-mail:
info@plasticsrecyclers.eu
Zarezerwuj hotel

Tegoroczne spotkanie przetwórców tworzyw sztucznych Plastics Recyclers Annual Meeting 2019 odbędzie się w dniach 21 - 22 listopada w Brukseli w Belgii. Podczas konferencji o nazwie  Design for Recycling - where quality plastics recycling begins (Projektowanie do recyklingu - tam, gdzie rozpoczyna się recykling tworzyw sztucznych wysokiej jakości) tradycyjnie głównym tematem będą możliwości recyklingu tworzyw sztucznych.

Program obejmuje światowe trendy, jak również podejście UE do możliwości recyklingu. W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z punktem widzenia najważniejszych graczy na rynku na temat tego, w jaki sposób można wypełnić lukę pomiędzy wymaganiami właściciela marki a recyklera. Ponadto omówione zostanie znaczenie współpracy w ramach łańcucha wartości, a także rola recyklingu w podnoszeniu jakości zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegowej.

Pierwszego dnia dorocznego spotkania odbędą się spotkania Grupy Roboczej PRE, podczas których sesje dotyczące PET, HDPE/PP i LDPE będą otwarte dla publiczności.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie internetowej: www.plasticsrecyclersam.org
Rezerwacja miejsc w specjalnej cenie dla wszystkich uczestników mozliwa jest najpóźniej do 11 września (po tym terminie rezerwacje są uzależnione od dostępności miejsc).

pre-annual-meeting