Data:
-
Miejsce:
Fabryka Wełny Hotel & Spa, Grobelna 4, 95-200 Pabianice, Polska
Organizator:
TER Plastics Sp. z o.o., Rogoźnica 304, 36-060 Głogów Małopolski, PL
Tel.:
+ 48 17 77 35 339
www:
www.polymer-forum.pl
e-mail:
aneta.zaborska@terplastics.com
Zarezerwuj hotel

Własności tworzyw sztucznych podlegają nieustannemu rozwojowi i wciąż przekraczają kolejne granice. Zdynamizowanie prac, pozwoliło na zaoferowanie rynkowi materiałów o wysokich parametrach termicznych i mechanicznych. Za szybkim rozwojem tworzyw pierwotnych nadąża wzrost jakości i powtarzalność tworzyw ze źródeł recyklingowych.

Na Polymer Forum, eksperci z różnych firm podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami, dotyczącymi technicznych aspektów stosowania tworzyw. Przedstawią rezultaty swoich prac nad innowacyjnymi tworzywami i zapoznają Państwa z najnowszymi trendami rozwojowymi.

Celem konferencji jest dostarczenie wielu informacji w skumulowanym czasie, niemniej jednak chcemy zostawić trochę miejsca dla inicjowania dwustronnych kontaktów, między prelegentami, a uczestnikami Polymer Forum. Towarzysząca konferencji mała wystawa, rozszerzy optykę spojrzenia na tematykę konferencji.

Tegoroczne Polymer Forum odbędzie się w czwartek 19 września 2019 roku w hotelu FABRYKA WEŁNY HOTEL & SPA w Pabianicach koło Łodzi. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie "Polimery w ciągłym ruchu. Od materiałów odnawialnych po strukturalną doskonałość". 

Udział w Polymer Forum 2019 jest bezpłatny, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Z tego powodu prosimy o rejestrację na stronie www.POLYMER-FORUM.pl

 

Organizator

Oferujemy pełen pakiet tworzyw technicznych
 

Oferujemy pełen pakiet tworzyw technicznych oraz commodities

Polska, 36-060 Głogów Małopolski, Rogoźnica 304