Data:
-
Miejsce:
Łódź, Polska ,
Łódź

Organizator:
4Content Sp. z o.o. ul. Zeylanda 3/3 60-808 Poznań
Tel.:
+48 61 646 91 32
Fax:
+48 61 646 91 38
www:
www.industrial-monitor.pl
e-mail:
szymon.danowski@4content.pl
W dniach 24-25 września w Łodzi odbędą się warsztaty managerskie o tematyce kluczowej z punktu widzenia zarządzania majątkiem technicznym - „Niezawodność w Utrzymaniu Ruchu. Moduł rozszerzony: Analizy Niezawodnościowe w Praktyce”.

W trakcie spotkania, organizowanego przez redakcję kwartalnika Industrial Monitor i firmę doradczą BalticBerg Consulting, będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowoczesnych narzędzi i metodologii stosowanych w efektywnym utrzymaniu ruchu przez najlepsze firmy na świecie. Inżynierowie utrzymania ruchu i praktycy zarządzania technicznego poznają metody oceny niezawodności, strategie eksploatacyjne ukierunkowane na niezawodność, fundamentalne metody analiz niezawodnościowych oraz zasady zarządzania niezawodnością. Będzie to także okazja do przećwiczenia niektórych analiz w profesjonalnym oprogramowaniu wspierającym zarządzanie niezawodnością.

W części praktycznej uczestnicy przeprowadzą m.in. analizę biznesową dla projektu podniesienia niezawodności, analizę RCM, analizę Weibulla, analizę struktur niezawodnościowych. Ponadto managerowie zdefiniują proces harmonogramowania i realizacji prac prewencyjnych oraz w oparciu o wyniki analiz niezawodnościowych opracują rekomendacje dla systemu technicznego.