Data:
-
Miejsce:
Łódź, Polska ,
Double Tree by Hilton, ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

Organizator:
Politechnika Łódzka, Wydział Organizacji i Zarządzania, Katedra Zarządzania Produkcją i Logistyki ul. Wólczańska 215, 90-924 Łódź
Tel.:
+48 42 637 00 43
Fax:
+48 42 637 00 43
www:
www.pp.woiz.pl
e-mail:
pio@info.p.lodz.pl
Konferencja Produkt i Opakowanie jest trzecią międzynarodową konferencją o tej tematyce, organizowaną przez Katedrę Zarządzania Produkcją i Logistyki Politechniki Łódzkiej.

Tematem tegorocznej konferencji są współczesne wyzwania związane z produktami i opakowaniami.

Aspekty poruszane na konferencji będą dotyczyły między innymi projektowania współczesnych produktów i opakowań, wymagań prawnych związanych z gospodarowaniem opakowaniami, a także udziału produktu i opakowania w wieloaspektowym wymiarze logistycznym.

Nadchodząca konferencja planowana jest na dwa dni – 25 oraz 26 listopada 2014 r. W pierwszym dniu konferencji, chcielibyśmy zaprosić Państwa na obrady konferencyjne, mające charakter teoretyczno-praktyczny (ze względu na różnorodność zapraszanych gości) a w drugim dniu na wycieczkę do firm, związanych przedmiotem swojej działalności z problematyką konferencji.

Celem konferencji, oprócz wkładu merytorycznego w poruszaną tematykę, jest także chęć zgromadzenia na konferencji wśród słuchaczy oraz prelegentów, przedstawicieli świata biznesu. Językiem konferencji będzie język polski oraz angielski.
Serdecznie zapraszamy do czynnego uczestniczenia w konferencji.