Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
Firma softPROGRESS zaprasza 25 marca 2014 o godz. 10 na webinarium dotyczące usprawniania procesów przygotowania produkcji dzięki wykorzystaniu danych konstrukcyjnych 3D CAD w symulacji procesu wytłaczania tworzyw za pomocą oprogramowania HyperXtrude.
Podczas webinarium postaramy się pokazać:
  • optymalizację konstrukcji
  • wizualizację warunków przepływu materiału przez kanały głowicy
  • identyfikację błędów konstrukcyjnych zanim staną się one kosztownym problemem
  • przykłady symulacji pracy głowic do profili pełnych, półpełnych, otwartych, wielootworowych, z wykorzystaniem wkładek metalowych, etc.
Rozpoczęcie telekonferencji: 25 marca 2014 o godz. 10 Prowadzący: Mahender Reddy, Altair Engineering

Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się klikając tutaj.

Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa z instrukcją logowania.

softProgress

Obszarem zastosowania rozwiązań do symulacji procesów PTS jest cały proces przygotowania produkcji wyrobów z tworzyw. Cechą wspólną wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań do symulacji jest to, że w każdym z tych procesów przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz przygotowania produkcji:
  • Optymalizacji konstrukcji wyrobu
  • Optymalizacji konstrukcji narzędzia
  • Optymalizacja parametrów procesu
HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki. HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe. Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014. Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.