Data:
-
Miejsce:
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, Polska
Organizator:
Expo Silesia Sp. z .o.o., Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, PL
Tel.:
+48 32 788 75 25
Fax:
+48 32 788 75 26
www:
www.wagexpo.pl
e-mail:
magdalena.dzieciuch@exposilesia.pl
Zarezerwuj hotel

Zapraszamy  do udziału w nowym wydarzeniu-  Salonu Ważenia i Dozowania WAGexpo. W dniach 20 do 21 listopada 2019r. w Expo Silesia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy systemów i urządzeń ważących oraz dozujących, oprogramowania i akcesoriów, a także firmy świadczące usługi i naprawy. WAGexpo odbędą się z trzecią edycją Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA.

Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na precyzyjne urządzenia ważące i dozujące w wielu gałęziach przemysłu. Coraz częściej klienci poszukują niestandardowych rozwiązań zaprojektowanych pod konkretne procesy wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Jednocześnie wzrastają ich wymagania nie tylko wobec samych urządzeń, ale i usług związanych z oprogramowaniem czy ich serwisem. Chcą również na bieżąco monitorować obowiązujące przepisy regulujące legalizację wag.

Salon WAGexpo jest najlepszym miejscem nie tylko do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platformą wymiany informacji, doświadczeń i opinii. Sprzyjać będzie pozyskaniu nowych zamówień oraz zapewni Wystawcom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Doskonała lokalizacja Expo Silesia, w sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski, pozwoli na dotarcie do szerokiego grona specjalistów z różnych branż. Eksperci zaprezentują najnowsze produkty i rozwiązania w ramach programu towarzyszącego targom – podczas konferencji, seminariów czy warsztatów.

Do grona Wystawców zapraszamy między innymi producentów i dystrybutorów urządzeń ważących – wag przemysłowych, laboratoryjnych i specjalnych (np. aptecznych, jubilerskich, liczących, etykietujących), systemów ważących oraz akcesoriów wagowych: wyświetlaczy, drukarek, mierników, terminali, komparatorów masy oraz czujników tensometrycznych. Do prezentacji urządzeń i rozwiązań w zakresie urządzeń dozujących zachęcamy także firmy mające w swojej ofercie automatyczne i półautomatyczne maszyny dozujące, dozowniki i zawory, ciśnieniowe i bezciśnieniowe systemy dozujące oraz systemy dozowania precyzyjnego. Zakres branżowy obejmuje także przedsiębiorstwa zajmujące się oprogramowaniem, legalizacją oraz serwisem i naprawą wag. O aspekt merytoryczny oraz medialny wydarzenia zadbają media branżowe oraz instytucje, uczelnie, organizacje i stowarzyszenia.

Do odwiedzenia WAGexpo w Sosnowcu zapraszamy miedzy innymi przedstawicieli przemysłu: motoryzacyjnego, elektromaszynowego, metalurgicznego, chemicznego, paliwowo-energetycznego, wydobywczego, spożywczego oraz branży opakowaniowej i laboratoryjnej.

 

Organizator