Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Internet

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50-53
Fax:
+48 22 250 26 55
www:
softprogress.pl
e-mail:
w.zdun@softprogress.pl

W dn. 3 listopada 2015 o godz. 10.00 firmy Budsoft i softPROGRESS zapraszają na webinarium na temat usprawniania procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania SIMULIA Abaqus Unified FEA firmy Dassault Systemes w zakładach produkujących wyroby z tworzyw metodą formowania z rozdmuchem lub termoformowania.

Jest to jedno z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS, która została rozpoczęta we wrześniu.

Podczas tego webinarium postaramy się pokazać jak dzięki symulacjom prowadzonym w SIMULIA Abaqus Unified FEA:

  • zoptymalizować warunki przetwórstwa w celu ograniczenia kosztów i zwiększenia wydajności produkcji
  • ograniczyć czas i koszty rozwoju produktu i przygotowania produkcji poprzez eliminację kosztownej metody "prób i błędów"
  • zoptymalizować takie parametry produkowanych wyrobów z tworzyw jak, waga, grubość i jakość

Prowadzący: Marcin Wierszycki (Budsoft)

Rozpoczęcie: 3 listopada 2015 o godz. 10.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www lub wysyłając e-mail. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Obszarem zastosowania i jednocześnie cechą wspólną wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań do symulacji PTS jest to, że w każdej z metod przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz procesu przygotowania produkcji:

  • Optymalizacji konstrukcji wyrobu
  • Optymalizacji konstrukcji narzędzia
  • Optymalizacji parametrów procesu

SIMULIA Abaqus Unified FEA udostępnia kompletny zestaw narzędzi do symulacji i optymalizacji procesu formowania z rozdmuchem oraz termoformowania tworzyw, od projektowania wyrobu, przez projektowanie form i związane z tym analizy deformacji i chłodzenia, po kompleksowe analizy wydajności produkcji wyrobów z tworzyw.


Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

ZAPRASZAMY!

 


  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.