Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50-53
Fax:
+48 22 250 26 55
www:
softprogress.pl
e-mail:
w.zdun@softprogress.pl
W dniu 17 listopada o godz. 10 firma softPROGRESS zaprasza na kolejne webinarium dotyczące usprawniania procesów realizacji produkcji przy wykorzystaniu systemu Operator MES, duńskiej firmy Operator Systems. Webinarium to dedykowane jest dla zakładów produkcyjnych wykorzystujących do produkcji swoich wyrobów procesy dyskretne.

Jest to jedno z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS, która została rozpoczęta we wrześniu

Podczas webinarium organizatorzy odpowiedzą na pytanie: "Po co mi pulpit kontrolny, kiedy mam ERP?", przedstawiając następujące zagadnienia:
  • Zbieranie i integracja danych produkcyjnych
  • Analiza danych z produkcji poprzez mobilny pulpit kontrolny wykorzystujący QlikView, zaawansowane rozwiązanie BI
Prowadzący: Piotr Lesniak, Operator Systems.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Manufacturing Execution System (MES), czyli System Realizacji Produkcji, to system wykorzystujący oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową, pozwalający na efektywne gromadzenie informacji ze stanowisk produkcyjnych w czasie rzeczywistym. MES raportuje o bieżącym stanie produkcji umożliwiając podejmowanie właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji. Każdy uczestnik webinarium dostanie kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przy zakupie oprogramowania w terminie do 31.12.2015 tzw. Maintenance do oprogramowania na 2 lata w cenie 1 roku. Z tematami pozostałych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.