Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
W dn. 8 kwietnia 2014 o godz. 10 firma softPROGRESS zaprasza na webinarium dotyczące usprawniania procesów przygotowania produkcji dzięki wykorzystaniu danych konstrukcyjnych 3D CAD w przygotowywaniu interaktywnych procedur za pomocą oprogramowania RapidAuthor. Podczas webinarium postaramy się pokazać:
  • ponowne wykorzystanie danych w RapidAuthor do tworzenia interaktywnych procedur,
  • tworzenie animacji,
  • dodawanie opisów i innych informacji pomocniczych,
  • możliwość integracji z innymi systemami np. MES, ERP, LMS, etc.
Rozpoczęcie telekonferencji: 8 kwietnia 2014 o godz. 10 Prowadzący: Wojciech Zdun, softPROGRESS. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się klikając tutaj.

softProgress

Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa z instrukcją logowania. RapidAuthor firmy Cortona3D umożliwia przygotowanie wydajnych Publikacji Technicznych w formie interaktywnych dokumentów 3D takich, jak Interaktywne Katalogi Części (IPC), Instrukcje Obsługi, Materiały Szkoleniowe oraz Instrukcje Pracy. Ze względu na serwis, wsparcie Klienta, procedury operacyjne lub szkolenia, komunikacja 3D jest kluczem do uzyskania efektywnej dokumentacji urządzeń i zapewnia intuicyjny przepływ wiedzy wspierającej różne obszary biznesowe przedsiębiorstw łatwiej przyjmowany przez odbiorców. Zapraszamy! Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014. Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.