Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50-53
Fax:
+48 22 250 26 55
www:
softprogress.pl
e-mail:
w.zdun@softprogress.pl

W dn. 5 listopada 2015 o godz. 10.00 softPROGRESS zaprasza na webinarium na temat usprawniania procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania SimpoeMold, firmy Dassault Systemes. Webinarium dedykowane jest dla firm projektujących wypraski i formy wtryskowe oraz dla zakładów produkujących swoje wyroby z tworzyw metodą wtrysku.

Jest to jedno z webinariów przygotowanych pod kątem wsparcia akcji promocyjnego testu rozwiązań software’owych oferowanych przez softPROGRESS, która została rozpoczęta we wrześniu.

Podczas webinarium postaramy się omówić:

  • scenariusze przygotowania modelu do analizy, łatwość użycia i szybkość działania Simpoe-Mold
  • jak optymalizować konstrukcję wypraski i formy - położenie dysz, czas cyklu, wielkość deformacji, etc.
  • jak identyfikować na wczesnym etapie projektu problemy dotyczące produkcji dzięki analizie alternatywnych rozwiązań

Prowadzący: Wojciech Zdun, softPROGRESS.

Rozpoczęcie: 5 listopada 2015 o godz. 10.00. Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www lub wysyłając maila. Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Simpoe-Mold to skalowalne rozwiązanie do optymalizacji procesu przygotowania i realizacji produkcji wyrobów z tworzyw polimerowych. Simpoe-Mold udostępnia zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia - projektowanie wypraski, przez projektowanie form wtryskowych i związane z tym analizy deformacji i chłodzenia, po kompleksowe analizy wydajności produkcji wyrobów z tworzyw.

Każdy uczestnik webinarium dostanie kupon rabatowy uprawniający do odebrania po zakupie oprogramowania szkolenia lub pomocy on-line we wdrożeniu podczas realizacji pierwszego projektu w specjalnej cenie ale nie później niż przez 2 miesiące od zakupu. Kupon będzie ważny pod warunkiem zakupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do dnia 30.11.2015.

Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

Zapraszamy!


  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.