Data:
-
Miejsce:
Targi Lublin SA, Dworcowa 11, 20-406 Lublin ,Polska

Organizator:
Targi Lublin SA, Dworcowa 11, 20-406 Lublin ,Lublin
Tel.:
+48 81 458 15 47
Fax:
+48 81 534 92 95
www:
www.kooperacja.targi.lublin.pl
e-mail:
j.kurkiewicz@targi.lublin.pl

W dniach 15-17 listopada 2016 r. w Targach Lublin odbędą się po raz pierwszy Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.


W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych, bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe.


Podczas targów odbędą się umówione wcześniej spotkania kooperacyjne ułatwiające znalezienie potencjalnych zleceniodawców.


Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl.W tym samym czasie odbędzie się już IX edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS - jednego z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.


Wschodnie Dni Kooperacji