Drukuj

Firma Exfolmo na targach K 2010

Firma Exfolmo na targach K 2010
Firma Exfolmo będzie jedną z kilkunastu polskich firm, które pojawią się w gronie wystawców podczas zbliżających się targów K 2010 w Düsseldorfie.

Targi K 2010 zaplanowano w dniach 27 października - 3 listopada. Impreza ściągnie do Düsseldorfu ponad 3 tys. wystawców z całego świata.

Firmę Exfolmo będzie można znaleźć w pawilonie numer 7.1 na stoisku 71D03. Podczas targów zaprezentowane zostaną maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych, m.in. wytłaczarki, linie do wytłaczania, linie do rozdmuchu i wylewu folii stretch, wtryskarki, oprzyrządowanie, dozowniki, a także koncentraty barwiące do tworzyw sztucznych, jak również PVC z recyklingu.

Jeśli chodzi o prezentację maszyn, to zapoznać się będzie można z ofertą firmy, która obejmuje m.in.:

  • Wysokowydajne wytłaczarki jednoślimakowe do produkcji rur z HDPE o wydajności 80 – 1300 kg na godzinę i średnicy ślimaka 45 – 150 mm.
  • Dwuślimakowe wytłaczarki stożkowe do produkcji rur o wydajności 110 – 1000 kg/h oraz dwuślimakowe wytłaczarki równoległe do produkcji rur o wydajności 350 - 1100 kg na godzinę.
  • Kompletne linie do produkcji profili PVC, PP, PE, PC, ABS o maksymalnej szerokości produktu 50 – 300 mm. W skład kompletnej linii do produkcji profili wchodzą wytłaczarka, stół kalibrowy, odciąg, piła, stół i odkładcz.
  • Kompletne linie do regranulacji tworzyw sztucznych z dwuślimakową wytłaczarką stożkową (cięcie przy głowicy).
  • Linie do produkcji folii stretch. Są to modele jednowarstwowe o średnicy ślimaka 65 mm, szerokości produktu 1000 mm, grubości folii 0,017 – 0,05 mm i wydajności 100 kg na godzinę. Modele dwuwarstwowe różnić się będą jedynie średnicą ślimaka (75 mm).
Z kolei targowa prezentacja działu surowców Exfolmo dotyczyć będzie koncentratów barwiących do polietylenu, polipropylenu, polistyrenu, PVC oraz PET, środków pomocniczych do tworzyw sztucznych, wtórnych tworzyw sztucznych z recyklingu (PVC) i usługowego proszkowania tworzyw.

Stoisko Exfolmo na K2010


Czytaj więcej: Targi 694